Analiza Kolorystyczna On-Line PYTANIA

Wyjątkowo często jestem pytana w wiadomościach prywatnych, czy analiza kolorystyczna on-line ma sens, jak ją wykonuje, oraz o to czy wykonuje analizę kolorystyczną stacjonarnie. W tym wpisie chce rozwiać wszelkie wątpliwości wszystkich zainteresowanych tematem. Poniżej zamieszczam najczęsciej zadawane mi pytania, wraz z odpowiedziami dotyczącymi usługi Analiza Kolorystyczna On-Line.

1. Czy wykonuje Pani analizę kolorystyczną stacjonarnie?

Nie, nie wykonuje analizy kolorystycznej stacjonarnie. Wykonuje wyłącznie on-line. Nie dysponuje czasem, tym bardziej na dojazdy poza Warszawę. Dla jasności, w Warszawie też nie wykonuje analiz bezpośrednio. Podczas szkolenia na życzenie kursantki mogę jej samej wykonać taką analizę. Oferta szkolenia dla kolorysty znajdziesz w zakładce sklep.

2. Da Pani zrobić analizę kolorystyczną ze zdjęcia?

Dam i daję cały czas:) Mam doświadczenie nie w setkach, nie w tysiącach, a dziesiątkach tysięcy analiz kolorystycznych. Robię ich od 15-40 online, 6-8 podczas każdego ze szkoleń plus 10-20 analiz tygodniowo sprawdzam kursantom. Tak od kilku już lat działam. Moje doświadczenie pozwala mi zobaczyć co jest efektem przekłamań aparatu, co nie. Dodatkowo w instrukcji poproszę Cię o wysłanie kilku zdjęć i poinstruuje jak to zrobić.

3. Czy taka usługa jest pełnowartościowa i uważa Pani że jakością nie odbiega od analizy na żywo?

Nie odbiega, dodatkowo zawiera bogatszy feedback, ponieważ analizę kolorystyczną on-line składam w wielostronnicowy plik, w którym znajdujesz informacje o Twoim typie kolorystycznym, porównania, wizualizacje, listy zakupów etc.

4. Co się dzieje po tym jak zakupie na katarzynasoja.pl/pl analizę kolorystyczną on-line?

Zwykle w ciągu 24h wysyłam do Ciebie wywiad i instrukcje do zrobienia zdjęć. Nie musisz do mnie pisać, automat wysyła mi maila każdorazowo po zakupie na mojej stronie z Twoim adresem e-mail.

5. Co dostaje w takiej analizie kolorystycznej?

Zajmuje ona zwykle 25-29 stron dokumentu A4. W nim są:

Wizualizacja Twojego typu urody wraz z uzasadnieniem i pokazaniem procesu: od temperatury, po cztery stopnie, do typu dwunastostopniowego.

Opisanie Twojego priorytetu i każdej z cech kolorystyki, jak walor, temperatura i kontrast.

Typu Urody Twoje najlepsze kolory.

Twoje najgorsze kolory.

Co polecam na koloryzacje.

Czego nie polecam na koloryzacje.

Jak łączyć Twoje kolory.

Jak łączyć Twoje kolory z tymi co nie pasują.

Najlepsze printy.

Lista przykładowych kosmetyków kolorowych.

Lista przykladowych ubrań.

Propozycja kolorystycznego projektu garderoby.

Propozycja kolorów bazowych.

… i na pewno coś pominęłam, bo trochę tego jest. Poniżej kilka stron jednej analiz, gdzie z przyczyn oczywistych wstawiłam swoje zdjęcie, zamazałam tekst i zrobiłam ją na czarno-biało 🙂

6. Jaki jest czas oczekiwania na usługę?

Do dwóch tygodni roboczych, czyli 14 dni bez niedzieli i soboty, od wysłania mi wypełnionej ankiety ze zdjęciami.

7. W jakiej formie otrzymam analizę kolorystyczną on-line?

Składam ją w pięknego, spersonalizowanego, kolorowego, ebooka o Twoim typie kolorystycznym, Twojej urodzie, z Twoim i zdjęciami, spersonalizowanymi odcieniami (ciemna zima i ciemna zima tez mogą się różnić) i wszystkim tym co napisałam powyżej. Wszystko otrzymujesz na maila. Jeśli coś jest niejasne po usłudze, możesz mnie śmiało dopytać.

8. Dasz radę jeśli mam doczepiane rzęsy/sztuczną opaleniznę/ mocne brwi permanentne?

Powinnam. 3-4 razy w ciągu pięciu lat poprosiłam klientkę aby zaczekała aż opalenizna, przejaskrawiony efekt tuż po pmu/hennie zejdzie. Kolorysta z doświadczeniem, jeśli wie co jest zmianą wprowadzoną przez klienta, umie zrobić poprawnie analizę. Proszę pamiętaj, że właśnie takie zmiany+plus koloryzacja włosów, powinny być w pierwszej kolejności dostosowane do waloru, temperatury, kontrastu Twojej urody.

9. Jak zrobić zdjęcia do analizy?

Wywiad wraz z instrukcją do zrobienia zdjęć otrzymasz w ciągu 24 h od zakupu analizy kolorystycznej on-line.

10. W moim mieście nie ma stylisty fryzur po Twoim szkoleniu, czy analiza kolorystyczna on-line pomoże?

Tak. W analizie kolorystycznej on-line dostajesz nie jedną, a kilka propozycji koloryzacji dla Ciebie. Z gotowymi pomysłami i rozpiską udajesz się do fryzjera, który jedynie ogarnia jak technicznie wykonać proponowaną Tobie koloryzacje.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszam do zadania ich w formularzu kontaktowym. Jeśli wszystko jest jasne i jesteś pewna/pewny że spełnię Twoje oczekiwania, kliknij w przycisk poniżej aby zakupić usługę.

Pssst… Jeśli szukasz prezentu, wystawiam vouchery podarunkowe na analizę kolorystyczną on-line 🙂


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.