Dla firm

Realizuje usługi dla firm w postaci analiz kolorystycznych on-line, warsztatów dla kobiet z zakresu stylizacji oraz analizy kolorystycznej.

Grupowe szkolenia z analizy kolorystycznej dla specjalistów

Kliknij tutaj i zobacz ofertę pakietu Master. Po zapoznaniu się z tym co oferuję, wyślij do mnie maila PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY KLIK z ilością osób do przeszkolenia, informacje z jakiej jesteście branży, miasta etc. Ważna informacja to także czy potrzebujecie zakupić dla każdego zestaw do analizy kolorystycznej. Przykładowo marki kosmetyczne decydują się na ofertę w której każdy uczestnik otrzymuje pełen pakiet szkolenia MASTER, salony fryzjerskie decydują się zazwyczaj na jeden komplet na salon.

Moje szkolenia grupowe dla pracowników zaczynają się od kwot 10 000 zł + VAT dla grupy 3 osobowej z jednym zestawem narzędzi.

Przykładowo szkoleniem dla grupy dziesięciu osób i dla każdej zestaw narzędzi, dostęp do platformy on-line (zobacz opis Pakietu Master), to koszt 30 000 tysięcy złotych + VAT. Taka opcja jest dwudniowa i obejmuje także nadzór nad metamorfozami, rolkami na media społecznościowe ze szkolenia.

Analiza on-line dla pracowników

Dużą popularnością cieszy się usługa analizy kolorystycznej on-line, prezentowana pracownicom w firmach. Każda z Pań otrzymuje spersonalizowaną analizę, na podstawie zdjęcia i wywiadu. Jako feedback wysyłam prezentacje w formie e-booka, w  którym są wizualizacje najlepszych kolorów przy jej twarzy, diagnoza kolorystyczna, najlepsze koloryzacje, kolory w makijaży, wzornictwo, łączenia kolorystyczne. Mało tego, wyjaśniam czego unikać i sporządzam listę minimum 20 kolorowych kosmetyków kolorowych i 30 ubrań zgodnych z typem kolorystycznym zainteresowanej.

Jeśli są Państwo zainteresowani proszę o wiadomość przez formularz (klik) lub adres e-mail. W wiadomości proszę o informację dla ilu osób ma zostać wykonana usługa. Wraz z wyceną oferty na Państwa prośbę wyślę taką pokazową analizę kolorystyczną, aby zwizualizować dokładnie jak wygląda usługa.

Warsztaty z zakresu stylizacji lub/ i analizy kolorystycznej

Prowadzę warsztaty z zakresu stylizacji osobistej, szafy kapsułowej, analizy kolorystycznej. Podchodzę holistycznie do stylizacji, mając na uwadze indywidualny styl, kolorystykę ,proporcje sylwetki oraz realne potrzeby klienta.

Podczas warsztatów najczęściej uczę Panie budowania garderoby kapsułowej, między innymi jak z dwudziestu elementów stworzyć ponad osiemdziesiąt stylizacji. Drugim wiodącym tematem jest analiza kolorystyczna, gdzie oczywiście uczestniczki także poznają swój typ kolorystyczny.

Wszystkie warsztaty składają się z części merytorycznej oraz ćwiczeń angażujących uczestniczki. Zapraszam do kontaktu przez formularz (klik) jeśli są Państwo zainteresowni tą formą współpracy.

Shopping Cart
Scroll to Top