Zakupy Personalne

 

Zakupy personalne to pakiet usług, który pozwoli na indywidualne kreowanie wizerunku. Najważniejsze są Twoje potrzeby oraz predyspozycje, podczas  kompletowania garderoby. Spotkanie odbywa się  przy kawie, w galerii handlowej. Rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, pracy, aktualnościach, definiujemy sylwetkę oraz styl. Punktem wyjścia do zakupów jest dwunastostopniowa analiza kolorystyczna, którą wykonuję przed spotkaniem on-line, lub bezpośrednio na miejscu.
Dzięki spotkaniu:
• Jasno sprecyzujesz swoje potrzeby, tak aby ubrania pasowały do Twoich codziennych aktywności – będziesz miała stylizacje na każdą okazję!
• Dowiesz się jakie kroje ubrań są dla Ciebie najlepsze i podkreślają atuty sylwetki.
• Poznasz swój typ kolorystyczny, dzięki dwunastostopniowej analizie kolorystycznej i autorskiemu narzędziu, które zaprojektowałam.
• Poznasz definicję psychologiczną swojego stylu oraz  pasujące do niego elementy garderoby.
• Dowiesz się jak wywierać wpływ za pomocą koloru i stylizacji.

Spotkanie możliwe w pakiecie z PRZEGLĄDEM SZAFY-widzimy się dzień wcześniej u Ciebie i na tej samej podstawie zostawiamy w Twojej garderobie tylko to co potrzebne oraz tworzymy zestawy.

Pakiet Zakupy Personalne – 1099 zł
Pakiet Zakupy Personalne + Przegląd Szafy – 1699 zł
Podane ceny są wartościami netto.

Wystawiam faktury VAT.

 

Jeśli jesteś zainteresowana zakupem usługi, SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ ustalimy termin, podam szczegóły i dane do płatności.
Interesuje Cię kim jestem? Przeczytaj stronę O MNIE.

 

„Jeśli najpierw chcesz mnie poznać, zapraszam na niezobowiązujące, bezpłatne spotkanie. Przedstawisz mi swoje oczekiwania i potrzeby, a ja opowiem jak mogę im sprostać”