Wiosna z podtypem letnim (W-L)

Wiosna jest ciepła, jasna, czysta. Ta przede wszystkim JASNA. Walor ten będzie się przejawiał w większości zmiennych, które należy brać pod uwagę podczas analizy. Paleta kompatybilna do tego typu kolorystycznego, jest najjaśniejszą nie tylko z samych wiosen, ale wraz z L-W z całego zestawu dwunastostopniowego.

 

Oczy

Oczy tej wiosny są jasne, szkliste, czasem mają chlodną temperaturę lub są z nią wymieszane. Podtyp letni często przejawia się w chłodnej szarej lub niebieskiej tęczówce, ale nie jest to absolutnie reguła.
Oprawa oka najczęściej jasna, mało kontrasujaca ze skorą twarzy. Białko najczęściej mleczne.

 

 

Skóra

Cera W-L jest promienna, a to wszystko dzięki temu, że jej tony rozpoznasz po ciepłej stronie KOŁA TEMPERATURY(klik). Żółcie, jasne złoto i brzoskwinie są również bardzo wskazane w kosmetykach do twarzy. Jasna wiosna ma często piegi, które najczęściej są jasne i nie kontrastują mocno z kolorem skóry.

 

 

Włosy

Najczęściej jasne, słomkowe, złote, w odcieniach szpmańskiego blondu. Tego typu koloryzacje będą również najbardziej odpowiednimi. Jeśli rudość, to bardzo jasna. Wybierając z alternatywnych koloryzacji, pięknie wyglądają odcienie brzoskwini. Przekładając do twarzy PALETĘ FRYZJERSKĄ(klik), wybierz najjaśniejsze kolory z palety W.

Podtyp letni przejawia/może przejawiac się w:

●Dominującej jasnej kolorystyce.
●Jasnych, mało kontrastujacych oczach.
●Chłodnej temperaturze tęczówki.
●Domieszkce chłodnych tonów w cerze.
●Jasnych ustach.
●Naturalnie mysich włosach.

 

Chcesz wiedzieć jakim jesteś typem kolorystycznym? Zapraszam na ANALIZĘ KOLORYSTYCZNĄ ONLINE (KLIK).

Jeśli interesuje Cię SZKOLENIE Z ANALIZY KOLORYSTYCZNEJ+NARZĘDZIA kliknij tutaj

One thought on “Wiosna z podtypem letnim (W-L)

  1. Jakie polecasz kolory cieni dla wiosny z poddtypem lata o zimnej niebieskiej teczowce? Zimne czy cieple? Pozdrawiam ps. Super blog 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.