Wiosna z podtypem jesieni

Wiosna z podtypem jesieni, to wiosna najcieplejsza, zaś  w odniesieniu do całej analizy, jeden z dwóch najcieplejszych typów kolorystycznych. Jest CIEPŁA, jasna i kontrastowa. Wiosny długo wyglądają młodo. Czyni to właśnie  miks tych trzech cech, dzięki którym ta Pani ma w sobie naturalny blask.

Skóra

Skóra Pani Wiosny ma swoje kolory na KOLE TEMPERATURY (klik), po stronie  ciepłej. Mogą to być ciepłe, jasne beże, śmietankowy, brzoskwiniowy, perłowy. Prócz  tego że ciepła,  jest zwykle jasna. W związku z ciepłym podtypem kolorystycznym (jesień), nie posiada pigmentacji z chłodnej strony koła temperatury skóry, ewentualnie bardzo znikomą ilość. Jej cera lubi być zarumieniona, ale nigdy nie są  to chłodne róże, czy czerwienie. Skóra wygląda czysto i świeżo.

Zwykle ma piegi, oczywiście również w ciepłych tonacjach. Opala  się na jasne i ciepłe odcienie, które poprzedzone są zaczerwienieniem.

Usta wiosny są widoczne, kontrastuja ze skórą,  ale nie są  ciemne.

Jak przejawia się  podtyp jesienny?

W niemalże całkowicie ciepłej kolorystyce skóry oraz całej urody. Czasem mogą  zdarzyć się  blade, mało kontrastujace usta, piegi harmonizujące z kolorystyką skóry, czy zgaszona kolorystyka  w okolicy oczu. Zawsze jednak będzie przeważać kontrast nad głębią.

Włosy

Naturalne włosy są najczęściej w odcieniach złotego blondu, jasnych rudościach, kasztanu i te kolory z PALETY FRYZJERSKIEJ (klik) wiosny będą najlepszymi podczas koloryzacji. Propozycje fryzury można uzupełnić o ciemniejsze pomarańcze, czerwienie.

Oczy

Tęczówka oczu najcieplejszej z wiosen, jest oczywiście w kompatybilnej temperaturze. Może być to ciepły błękit, jasna zieleń, piwny, kolor cegły, oliwki, odcienie żółtego. Białko oka jest dość czyste, ale widać ciepłą temperaturę.

Jeśli jesteś kreatorem wizerunku i chcesz podnieść jakość swoich usług, dzięki wiedzy i umiejętnościom z zakresu analizy kolorystycznej dla analizy kolorystycznej, zapraszam na szkolenie ANALIZA KOLORYSTYCZNA + NARZĘDZIA (klik).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.