Stylową być

 

Co znaczy, być stylową? Bardzo często na portalach i prasie kobiecej spotykamy się z tym określeniem. Stylowymi nazywamy nierzadko Panie w oryginalnych kreacjach lub te, które noszą odzienie w naszym guście. Co to określenie w rzeczywistości oznacza?

 

Styl i jego składowe

Od początku. Niejedna kobieta pragnie odnaleźć swój styl lub go stworzyć. Z tym poszukiwaniem przyklaskuję, z tworzeniem jestem na nie. Dlaczego?

Styl to spójność stylizacji do osobowości. OSOBOWOŚCI. Ten pierwiastek masz już w sobie i on jest z Tobą spójny. Kłopoty z garderobą zaczynają się, gdy ślepo zapatrzysz się na trendy, a nie weźmiesz pod uwagę ,,co Ci w duszy gra”. Personalizacja stylu, to usługa, którą przy pełnym pakiecie ( przegląd szafy), wykonuję zazwyczaj jako trzecią. Mamy odpowiednie kolory, kroje, wzór i faktury, czas na styl. Jestem przekonana ogromnej istocie tego zabiegu, bo ubrania powinnaś ,, poczuć”, w innym przypadku nie będziesz ich nosić, albo będziesz przebrana.

Pani Bon Chic zakładając awangardową sukienkę, od ekscentrycznego projektanta, od Artystycznej, odniesie wrażenie, iż ma na sobie strój klauna Naturalna weźmie seksowną sukienkę od Glamour za niewygodny kaftan do zabaw łóżkowych, zaś Pani o stylu miejskim w koronce od Kobiecej uzna, że właśnie ubrała pidżamę.

Zasada jest prosta – jak się źle w czymś czujemy, nie będziemy w tym dobrze wyglądać i już. Przykłady podałam dość kontrastowe, abyś czarno na białym zobaczyła, że każda z nas kupiła w przeszłości coś ,, nieswojego”.

 

 

Co wskazuje na mój styl?

 

Twój ulubiony ciuch, tkaniny jakie preferujesz, priorytety w stylizacji, wzory na ubraniach, z jakim podejściem idziesz do fryzjera, jaki jest Twój ulubiony make-up (itd.), oraz … jak lubisz spędzać wolny czas, Twoje wymarzone mieszkanie, jak wyobrażasz sobie super wakacje, jaki rodzaj pracy jest dla Ciebie najlepszy, sporty które preferujesz (itd.).

 

Podsumowując krótko, kobieta stylowa jest świadoma i konsekwentna w swoim stylu.

 

Na czym polega personalizacja stylu?

 

➡ Ankieta/ wywiad ( pytania dotyczące preferencji stylizacji i typu osobowości).

➡ Twoja szafa – potrzebuję zobaczyć Twoje ulubione rzeczy i wiedzieć dlaczego (online mogą być zdjęcia).

➡ Otrzymujesz informacje o stylu, listę ubrań, co ,, pożyczyć ” od innych przedstawicielek, czego unikać.

 

Chcesz skorzystać z przedsprzedaży? Daj znać TUTAJ.

 

Jaki jest Twój styl?

 

 

9 thoughts on “Stylową być

  1. Smutne jest to, że wiele kobiet chodzi dziś “poprzebieranych” , ślepo ufając modowym trendom. Często widzę panie nerwowo obciągające zbyt krótkie spódnice czy poprawiające za duży dekolt. Masz rację, najważniejsza jest świadomość tego, co lubimy, w czym się dobrze czujemy – bez udawania i strachu, że nie będzie to na topie.

  2. Ja cenię klasykę ponad wszystko. I nawet jeśli w życiu mam chwile lepsze i gorsze to odpowiednio, czyli prosto i klasycznie, dobrana garderoba sprawi, że zawsze będę czuć się dobrze w swoim ubraniu. Czasem lubię urozmaicić strój szalonym dodatkiem, kolorem czy fakturą 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.