Po co mi analiza kolorystyczna?

Ten post to esencja tego co chce Tobie przekazać i dlaczego uważam że odpowiednio dobrane kolory są kluczowe w wizerunku Twoim oraz Twoich klientów, jeśli zajmujesz się stylizacją, wizażem, fryzjerstwem, makijażem permanentnym. Poniżej wyszczególnienie każdego z punktów, wraz ze zdjęciami i grafikami, które być może już widziałeś.

 

Stylizacja.

Jestem za tym aby kolory w garderobie niemal całościowo były zgodne z typem urody jej posiadacza. Jednak jeśli mówimy o tym co bezpośrednio wpływa na wygląd twarzy, najistotniejsza jest górna część stylizacji. Dlaczego? No bo jest blisko buzi, i wpływa na realne odbicie światła, zaś to na fakt czy twarz ,,robi się” czerwona czy żółta, widać bardziej niedoskonałości, np cienie pod oczami czy nie i tym podobne. W tym miejscu pragnę Cię zaprosić do lektury o TEMPERATURZE URODY.

Poniżej przykładowe zdjęcia:

Makijaż

Tu od razu o permanentnym i wizażu poprostu. Odpowiednio dobrane kolory pigmentacji/makijażu brwi i ust robią potężną robotę. Post o doborze koloru ust znajdziesz TUTAJ zaś post o brwiach POD TYM LINKIEM.

Włosy

To absolutnie bezpośrednia oprawa twarzy! Zatem wpływa na wygląd skóry, oczu, ust etc. dokładnie tak samo bezpośrednio jak rama z kolorami! To czy włosy są jasne, ciemne, ciepłe, chłodne, kontrastuja z urodą a może są z nią w harmonii, to podstawa tego jak wygląda twarz. Bardzo szczegółowo o włosach rozpisałam się TUTAJ, ale pamiętaj że na blogu są i będą dodawane na bieżąco nowe posty z koloryzacjami dla konkretnych typów urody.
Poniżej moja metamorfoza i absolutnie zajebiste prace moich kursantów:

Chcesz wiedzieć jakim jesteś typem kolorystycznym? Zapraszam na ANALIZĘ KOLORYSTYCZNĄ ONLINE (KLIK).

Jeśli interesuje Cię SZKOLENIE Z ANALIZY KOLORYSTYCZNEJ+NARZĘDZIA kliknij tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.