Koloryzacja dla lata z podtypem zimy

No właśnie, jakie koloryzacje dla L-Z? Wierzę iż będąc  tutaj, masz za sobą post o tym typie kolorystycznym. Jakimś cudem jednak nie? Koniecznie KLIKNIJ TUTAJ aby nadrobić zaległości;)

Lato jest jasne, chłodne, harmonijne.  To o którym mowa  w tym wpisie, jest przede wszystkim CHŁODNE.  Cały sekret analizy kolorystycznej polega na tym, aby dobierać kolory kompatybilne z urodą. Wiosek jest prosty – dla L-Z wybieramy koloryzacje najchłodniejsze z palety fryzjerskiej.

Powyżej Ola w palecie fryzjerskiej L (lato). Skoro jest latem najchłodniejszym, które koloryzacje wybierasz dla niej? Palety fryzjerskie kupisz TUTAJ.

Priorytetem w wyborze, koloryzacji na podstawie palety fryzjerskiej prócz chłodnej  temperatury, powinien być dość skrajny walor. Wybieramy z palety lata (czyli jasnej, harmonijnej, chłodnej), kolory najciemniejsze i najjaśniejsze. Te najjaśniejsze, są też najczystsze z palety L.

 

Poniżej udostępniam profile wraz z przykładowymi pracami, bardzo zdolnych stylistów fryzur. Tak to może  wyglądać w praktyce;

 

Chcesz wiedzieć jakim jesteś typem kolorystycznym? Zapraszam na ANALIZĘ KOLORYSTYCZNĄ ONLINE (KLIK).

Jeśli interesuje Cię SZKOLENIE Z ANALIZY KOLORYSTYCZNEJ+NARZĘDZIA KLIKNIJ TUTAJ 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.