Koloryzacje dla Wiosny z podtypem Jesieni

W tym wpisie poruszam tematykę  koloryzacji dla W- J czyli najcieplejszej z wiosen. Pewnie jesteś już po lekturze dotyczącej tego typu kolorystycznego, jeśli jakimś cudem nie, KLIKNIJ TUTAJ.

Pani Wiosna jest zawsze ciepła, jasna, kontrastowa, w tym przypadku  przede wszystkim CIEPŁA. To  dominująca cecha urody, jak jak priorytet w doborze koloryzacji włosów.

Na zdjęciach widzisz PALETY FRYZJERSKIE (klik). Które kolory z palety W określisz jako najcieplejsze?

Znajomość swojego typu kolorystycznego nie oznacza że całe życie musisz mieć jeden kolor i na tym koniec. Tak naprawdę zawsze istnieje kilka możliwości idealnych dla Ciebie.  Zobacz jaką metamorfozę przeszła Kylie Minogue. Australijska piękność zawsze miała dobierane ciepłe koloryzacje. Z biegiem czasu są one mniej kontrastowe – zrezygnowała z jaskrawych rudości na rzecz ciepłego blondu. To bardzo słuszna decyzja. Z wiekiem, kontrast w urodzie odrobinę gaśnie, dodatkowo czerwone refleksy wymagają perfekcyjnej cery .

 

 

Poniżej propozycje koloryzacji dla wiosenek, autorstwa zdolnych stylistów fryzur, których znalazłam na instagramie – koniecznie zajrzyj na ich profile!

 

 

 

View this post on Instagram

#artteam #rude włosy

A post shared by Art Team Pracownia Wizerunku (@artteam.pracownia_wizerunku) on

 

 

Chcesz wiedzieć jakim jesteś typem kolorystycznym? Zapraszam na ANALIZĘ KOLORYSTYCZNĄ ONLINE (KLIK).

Jeśli interesuje Cię SZKOLENIE Z ANALIZY KOLORYSTYCZNEJ+NARZĘDZIA  kliknij tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.