Jak wybrać rajstopy?

Must Have

To co powinno być w szafie każdej kobiety, to całkowicie kryjące czarne rajstopy 100 den oraz rajstopy cieliste matowe, 15– 20 den. Te wpisują się również w kanony ubioru do pracy. W dress code biznesowym zapominamy na zawsze o jakichkolwiek wzorach czy kolorach. Całkowicie gołe nogi w pracy, to również faux pas.

Niewidoczne zdobienie pod ubraniem, a jednak robi różnicę. Rajstopy znajdziesz TUTAJ.

Dlaczego 100 den? Najlepiej kryją nogę, co pozwala na uniknięcie szarych prześwitów, nawet na sporym udzie. Rajstopa czarna na łydce, a szara u góry bezlitośnie pogrubia. Setki są najbezpieczniejsze dla nas wszystkich. W dress code są uznawane, właśnie dzięki kryciu. Są bardzo uniwersalne i oczywiście ciepłe.
Dlaczego cielisty mat 10-15 den?
Matowa rajstopa nie pogrubia nogi, w przeciwieństwie do połysku. Ale nawet jeśli masz nogi do nieba, pamiętaj że błysk na nogach w cielistej rajstopie, elegancji Ci nie doda. Jeśli nigdy tego nie robiłaś, koniecznie sprawdź jaki kolor najlepiej pasuje do Twojej skóry. W Kielcach, możesz to zrobić w sklepie Marilyn (Galeria Echo, poziom -1).

 

Moim faworytem są rajstopy 100 den. Kocham sukienki i spódnice, nawet jesienną porą. Kryjąca rajstopa, świetnie wygląda również z moimi półbutami i chroni przed niskimi temperaturami. Rajstopy znajdziesz TUTAJ. Szukasz wersji wyszczuplającej? KLIKNIJ.

Jakie dopasować obuwie do rajstop?

Nogi najlepiej wyglądają w obuwiu w kolorze rajstop. Dlaczego? Nie robią przecięć, które bezlitośnie przecinają nogi. Bywają wyjątki np. Czarna sukienka, czarne rajstopy, czerwone buty (i inne dodatki). Sylwetka jest już mocno wydłużona przez brak przecięć, na rajstopach i sukience. Obuwie w połowie łydki, powinno być w tym przypadku zarezerwowane tylko dla supermodelek.

Piękne rajstopy, idealne dla kobiet które kochają niższy stan. Znajdziesz je TUTAJ.

Zadania specjalne

Piękna bielizna potrafi poprawić humor i zwiększyć pewność siebie. A co z rajstopami? Jeśli chodzi o wzór, moim faworytem są rajstopy z ozdobną listwą w pasie, imitacją koronki od pończochy, oraz klinem z tyłu. Dwie pierwsze propozycje, nie pokażą zdobień pod ubraniem. Klin z tyłu rajstopy, polecam na wielkie polowania, albo randki ze śniadaniem:)

Rajstopy Patrizia Gucci, pozwolą Ci poczuć się ultra kobieco, nawet na co dzień. Idealne na randkę i do pracy, pod sukienkę do kolan. Ten model znajdziesz TUTAJ.

Klin na tyle rajstopy to bardzo skuteczny wabik, zwłaszcza na wieczór. Polecam głównie smukłym nogom. Te rajstopy znajdziesz TUTAJ.

Wzór

Ale jaki?
Na jaką okazję?
Do jakiej sukienki, spódnicy, płaszcza, obuwia?
Jaki pasuje do mojej sylwetki?
Koniecznie odpowiedz sobie szczerze na te pytania. Rajstopy to widoczna część garderoby, która pozwoli poczuć się wyjątkowo, komfortowo i wyglądać pięknie. Niestety wzór źle dobrany, może zaszkodzić wizerunkowi i sylwetce.

Wszystkie modele i wiele innych, znajdziesz stacjonarnie w Kielcach na poziomie -1, w Galerii Echo w Kielcach. Bardzo polecam, to jakość przystosowana przeze mnie:)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.