Idealny kolor ust

Odpowiednie kolory w makijażu, garderobie i koloryzacji czynią cuda (albo katastrofę), czego nie muszę Ci udowadniać, zwłaszcza jeśli śledzisz mojego bloga oraz media społecznościowe od jakiegoś czasu. Zatem do rzeczy;)

Do pliku ust (kupisz TUTAJ), dołączone jest KOŁO TEMPERATURY (klik), co pomoże Ci zdefiniować, czy lepszy będzie plik ze złotą wstążką (kolory dla typów ciepłych), czy ze wstążką srebrną (kolory dla typów chłodnych). Następnie możesz przymierzyć po 7 dowolnych kolorów z ust ciepłych oraz chłodnych i ostatecznie zadecydować które wyglądają korzystniej.

Typy chłodne – Lata

Zwykle wybieramy te kolory które wydają nam się jaśniejsze w pliku chłodnym. Ale! W przypadku lata najjaśniejszego, oczywiście najjaśniejsze i jako wyróżnik kolor o średnim walorze i większym nasyceniu. W końcu wiosna w podtypie jest kontrastowa. Lato z podtypem Jesieni lubi te kolory, które są najbardziej harmonijne, i ciepłe w porównaniu z innymi kolorami w chłodnym pliku ust. Zaś lato z podtypem zimy, wybiera najchłodniejsze kolory, również może nosić te ciemniejsze, że względu na podtyp zimowy.

Kolejno przykładowe usta dla lata jasnego (L-W), harmonijnego (L-J), chłodnego (L-Z).

Typy chłodne – Zimy.

W  przypadku zim najkorzystniejsze będą kolory ciemne i nasycone. Jest to uroda która doskonale czuje się w kontrastach. Na kolory dzienne można wybierać te, które u lata pasują na wieczór. Uroda o takim walorze i wyrazie, źle znosi jasne i zgaszone Pomadki będące akcentem dla jasnej urody, prezentują się u nich naturalnie. Przykładem może być wrzosowy, który w przypadku zimy, sprawdza się jako nudziak. Do poszczególnych zim dobieramy ostateczną kolorystykę, według preferencji urody. Zima- Lato najchłodniejsze, Zima- Jesień najciemniejsze, Zima- Wiosna najbardziej nasycone.

Kolejno propozycje ust dla zimy najciemniejszej (Z-J), najbardziej kontrastowej (Z-W), najchłodniejszej (Z-L).

Typy ciepłe – WIOSNY

W tym przypadku sięgamy po plik ze złotą wstążką. Dla wiosny z podtypem zimowym, wybieramy kolory z pliku najbardziej nasycone. Dla wiosny z podtypem letnim, usta jasne ale kontrastowy akcent jest mile widziany. Wiosna najcieplejsza wybiera analogicznie usta o najcieplejszych kolorach z pliku.

Kolejno propozycje ust dla wiosny najbardziej kontrastowej (W-Z), najcieplejszej (W-J), najjaśniejszej (W-L).

Typy ciepłe- JESIENNE

Ten typ urody kieruje uwagę na bardziej harmonijne kolory, o nieco mniejszym nasyceniu z ciepłego pliku ust. Jesień z podtypem zimowym, preferuje usta w najciemniejszych kolorach. Jesień z podtypem letnim wybiera te, które są najbardziej zgaszone i nie najciemniejsze. Jesień z podtypem wiosennym wybiera paletę ust najcieplejszych, ale trochę ciemniejszą kolorystykę niż wiosna z jesienią.

PLIK UST DODOBORU IDEALNEGO KOLORU, KUPISZ TUTAJ 

Chcesz wiedzieć jakim jesteś typem kolorystycznym? Zapraszam na ANALIZĘ KOLORYSTYCZNĄ ONLINE (KLIK).

Jeśli interesuje Cię SZKOLENIE Z ANALIZY KOLORYSTYCZNEJ+NARZĘDZIA kliknij tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.